×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2016/relacje/SAL_integruje is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Drukuj
SAL "Perspektywa"
Odsłony: 3893

SAL

W marcu 2016r w budynku Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” w Czyżowicach, na którym podsumowano działalność stowarzyszenia za 2015r i dyskutowano o planie pracy na rok 2016.

Stwierdzono, iż należałoby dążyć do większej integracji społeczności Czyżowic. 7 kwietnia 2016r., z inicjatywy Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Perspektywa” w budynku gimnazjum odbyło się spotkanie radnych, sołtysa oraz przedstawicieli licznych organizacji i instytucji działających w Czyżowicach. Celem zebrania było ustalenie wspólnego harmonogramu imprez w sołectwie oraz opracowanie ulotki zapraszającej mieszkańców do większego uczestnictwa w organizowanych przedsięwzięciach. Przy okazji poruszono również problem inwestycji w sołectwie m.in. budowy boiska LKS „Naprzód” Czyżowice oraz funkcjonowania parku przy WDK Czyżowice. Zebrani z zainteresowaniem wysłuchali również informacji przedstawicieli WDK Czyżowice o projekcie „Czyżowice z inicjatywą” i możliwością uzyskania dotacji na realizację ciekawych przedsięwzięć kulturalnych. Trwają prace nad ostatecznym terminarzem i kształtem ulotki.

Mamy nadzieję, że w ten sposób dotrzemy do mieszkańców Czyżowic i zachęcimy ich do większej aktywności.

Zarząd SAL „Perspektywa”

{gallery}2016/relacje/SAL_integruje{/gallery}